ОФІС УПОВНОВАЖЕНОГО
ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Юлія Миронюк
Стажування у 2020 році
Школа “ЛІДЕРКА” та стажування стали для мене значним поштовхом. Я стала більш впевненою у своїх силах та знаннях, адже я знаюсь на тому, чим займаюсь, і прагну діяти на результат. За цей час я долучилась до київської міської реформи доступності, яку вже частково прийняли, мені запропонували місце в міському комітеті доступності, з?явились інші перспективи».
Катерина Тиха
Стажування у 2020 році
«Дуже приємно було ділитися своїми думками з питань організації вивчення міжнародної жестової мови та іншіх можливостей розвитку нечуючих людей. Я ознойомилась з документами з трудових прав людини. Дізналася про різницю між трудовим и цивільно-правовим договором, про наслідки нелегальної праці. Вивчила, як складати звернення громадян щодо порушення прав».
Діана Білоус
Стажування у 2021 році
«Я ознайомлювалась з роботою Секретаріату, допомагала виконувати роботу з моніторингу, пошуку матеріалів в мережах та писала прес-релізи. Цікаво спробувати себе в новій справі та зруйнувати стереотипи, котрі раніше стверджували, що для мене, через стан слуху, це неможливо».
Олександра Вовченко
Стажування у 2021 році
«Стажування дало мені впевненість у собі та своїх силах, а це чи не найголовніший двигун. Я була повністю занурена у підготовку інформаційних матеріалів і вивчення нюансів стосовно деяких тем. А також, колеги дослухалися до моїх порад щодо того, яким має бути пандус за Державними будівельними нормами. Це було дуже цінно».