Новини

Школа FIGHT FOR RIGHT

Проект: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністюЯк вказують дані соціологічних досліджень, люди з інвалідністю в Україні найбільше довіряють у захисті своїх прав людини органам місцевого самоврядування, організаціям людей з інвалідністю та правозахисним організаціям. Тому саме на нас - тих, хто бореться за права, активістках і активістах, - велика відповідальність. 

Щоб бути більше дієвими, фаховими та здійснювати свою діяльність на високому професійному рівні, потрібно вчитися. Вчитися постійно. 

Ми не просто даємо можливість вчитися - ми подбали, аби знання отримати можна було від найпотужніших експертів і експерток із прав людей з інвалідністю з усього світу. 
ШКОЛА ПРАВОЗАХИСТУ FOR RIGHT покликана посилити правозахисників і правозахиснць із захисту прав людей з інвалідністю України, зробивши наш рух за рівність більш потужним.

Вже 8-го жовтня о 20:00 ми матимемо сесію із Теодором С. Орліном - заслуженим професором-емеритом з прав людини Коледжу Ютика, Нью-Йорк, США. 
Ця сесія відбуватиметься у форматі Q&A і стосуватиметься Конвенції ООН про права людей з інвалідністю.

Реєстрація відкрита до 8-го жовтня, 16:00. 
Школу правозахисту Fight For Right організовано в межах проекту «Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
#захистправлюдейзінвалідністю
Made on
Tilda