Новини

Важко, довго, чи захопливо й реально? Як подолати дискримінацію через суд

Проект: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю


Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Важко та довго, чи захопливо й реально? Як подолати дискримінацію в суді» 7-го травня о 16:00.

Вже не перший рік в Україні є антидискримінаційне законодавство. Скільки людей з інвалідністю про це знають, та чи користуються цими можливостями аби захиститись від дискримінації? Чи всі випадки несправедливості та/або порушень прав людини будуть дискримінацією?

Згідно статистики Державної Судової Адміністрації лише за минулий рік - 13,5 тисяч людей з інвалідністю подали позови, а от про що ці позови, та й загалом чи суд найкраща стратегія захисту від дискримінації, ви дізнаєтесь під час вебінару. Про це та й про інші питання навколо широкої теми “дискримінація” будуть розповідати Ірина Федорович та Дмитро Жарий.

А ще ми всі разом:
  • Нагадаємо які закони захищають нас від дискримінації;
  • Розберемось чи кожна несправедливість є дискримінацією;
  • Поговоримо які є механізми захисту від дискримінації;
  • Визначимо в яких випадках варто негайно звернутися до суду;
  • Зробимо огляд “знакових” судових справ проти дискримінації;
  • Та відповімо на ваші запитання з цієї теми.

Реєстрація на вебінар відкрита для випускників/ць курсу «Захист прав людей з інвалідністю». Зареєструватись на вебінар можна тутЧекаємо на вас о 16:00 7 травня.
Про ведучих вебінару:

Дмитро Жарий - адвокат, правозахисник, експерт з прав людини, автор кількох найгучніших справ про дискримінацію в українській судовій практиці.
Ірина Федорович - тренерка, розробниця навчальних програм та матеріалів з теми прав людини та недискримінації, правозахисниця.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, але ще не пройшли курс на Prometheus, ще є час! Тут посилання на курс.

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.
Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
#вебінар #мережаFFR
Made on
Tilda