№3 Coffee-chat з Керолайн Кейсі та Аною Сіхашвіллі. Міжнародний досвід

Coffe-chat із міжнародними правозахисницями. Ана Сіхашвіллі. Авторка подкасту під назвою "Смажена картопля". Завдяки якому, молоді активісти та активістки могли поділитись своїм досвідом та історіями, щоб не почуватися самотніми під час пандемії коронавірусу.
Ана провела рік у Міннесоті, відвідуючи Державну академію штату Міннесота для незрячих через програму обміну студентами під назвою, Обмін майбутніх лідерів (FLEX).
У 2019 році стала Молодим Європейським Послом. Зараз реалізує проекти щоб поширити обізнаність про людей з інвалідністю в Грузії.

Керолайн Кейсі Залишила успішну кар'єру в транснаціональній компанії, щоб подорожувати по Індії на слоні. Спромоглась побудувати глобальний рух інклюзивного бізнесу для людей з інвалідністю. За останні два десятиліття вона створила кілька організацій та ініціатив, зосереджених на питаннях інклюзії в бізнесі. Її остання ініціатива, The Valuable 500, - кампанія, метою якої є змусити 500 підприємств взяти участь у боротьбі за включення інклюзії до порядку денного їх керівництва. Розпочавши з Щорічного саміту Світового економічного форуму у 2019 році, Кейсі вдалося поставити включення людей з інвалідністю на основну сцену в Давосі вперше за всю історію з підтримкою лідерів світового бізнесу.
Вебінар пройдено?
Так
Made on
Tilda