• info@ffr.org.ua

жінки з інвалідністю

Марлі Мейтлін: «Я завжди була творчою особистістю і обожнювала імпровізувати. А це ж і є акторське мистецтво!»

Жінки, які змінюють світ:

Марлі Бет Мейтлін (Marlee Beth Matlin, нар. 24 серпня 1965 р.) – американська актриса, авторка книг та активістка. Вона отримала премію «Оскар» (Academy Award for Best Actress) за роль у фільмі Children of a Lesser God («Діти меншого Бога», 1986) Завоювавши нагороду у 21 рік, вона також є наймолодшою нагородженою «Оскаром» як найкраща актриса і однією з чотирьох актрис, які отримали «Оскар» за дебютну роль. Її працю у кіно та на телебаченні відзначено нагородою «Золотий глобус», на отримання якої її висували ще двічі.

Намагалася не плакати голосно, або Як людям з інвалідністю сходити до лікаря?

«Я тільки зараз усвідомила, як це жахливо, що ти навіть у гінеколога не можеш сказати про свої проблеми, щоби сторонні не дізналися», – сказала мені близька подруга, коли я розповіла їй свою історію.

Проблеми почалися, щойно двері кабінету зачинилися. Виявилося, що піднятися на крісло без сторонньої допомоги з такою інвалідністю, як у мене, – неможливо.

Щоденник Лідерки: Стажування в Секретаріаті Омбудсмена

Матеріал підготовила Юлія Миронюк, випускниця школи політичної участі ЛІДЕРКА.

 

За звичкою почала писати статтю про своє тижневе стажування у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, але для аналітики тижня виявилось замало, а от вражень – доволі. Так вийшов офіційно перший мій блог. І почну, напевно, з кількох слів про себе.

В Києві відбулась школа політичної участі для жінок з інвалідністю

З 19 по 21 листопада, 2019 в Києві відбулась перша в Україні школа політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА». Було відібрано  20 учасниць з усіх куточків країни. За три дні навчання вони дізналися більше про основи політичної участі в Україні, лідерство в політиці, механізми впливу на прийняття рішень, роль жінок у державотворенні.  

Оголошуємо набір до школи політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю "ЛІDЕРКА"!

Готова бути лідеркою? ГО "Боротьба за права" проведене у жовтні 2019 першу школу для активних та мотивованих дівчат та жінок з інвалідністю "ЛІDEРКА", які бажають змінювати країну. 20 учасниць з усієї України завдяки триденному навчанню у Києві дізнаються більше про політичну участь та інструменти впливу на державні процеси, поспілкуються із провідними жінками країни та розпочнуть або посилять свій лідерський шлях .