• info@ffr.org.ua

Захист прав людей з інвалідністю

Європейський Суд з прав людини - що це таке та з чим його їдять?

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Європейський Суд з прав людини - що це таке та з чим його їдять?» 14-го травня о 19:00.

Україна посідає перші сходинки по кількості справ, що розглядає Європейський Суд з прав людини. Декілька тисяч заяв чекають свого розгляду, сотні справ щорічно закінчуються винесенням рішення - часто на користь заявників.

Перший вебінар буде присвячений знайомству з внутрішньою кухнею Європейського Суду з прав людини:

Вебінар «Разом пишемо звіт в ООН»

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Разом пишемо звіт в ООН».

Наступного року Україна звітує в ООН про стан виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю. Для того, щоб Комітет ООН отримав об‘єктивну та всебічну інформацію про дотримання прав людей з інвалідністю, ГО «Боротьба за права» та партнери наразі займаються підготовкою альтернативного звіту. До його написання може долучитися кожний та кожна.  Навіщо та як саме можна долучитися розкажуть під час вебінару тренерки Федорович Ірина та Текучова Ірина. А ще ви дізнаєтесь:

Масштабний онлайн-курс про захист прав людей з інвалідністю на Prometheus

ГО «Боротьба за права» запускає масштабний онлайн-курс із зміцнення захисту прав людей з інвалідністю, який стартує 31 січня 2020 на Prometheus. Впродовж чотирьох тижнів студенти/ки курсу заглибляться у тему прав людей з інвалідністю. Ведучий курсу, Параолімпійських чемпіон Андрій Демчук, розкаже про  розвиток ставлення до інвалідності у світі та Україні, чому зовсім не інвалідність обмежує людей та хто створює й несе відповідальність за бар’єрне середовище. 

Боротьба триває: що нарешті почули в ООН щодо виконання в Україні Конвенції про права осіб з інвалідністю

На початку вересня 2019 року у Женеві Комітет ООН по правах людей з інвалідністю заслухав доповіді громадянського суспільства щодо прогресу у виконанні Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні.

А чи був прогрес за останні п'ять років? І чи взагалі він можливий?

"Боротьба за права" була єдиною незалежною громадською організацією на засіданні Комітету ООН та не є афілійованою з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю в Україні, яка змогла представити альтернативну думку та підняти незручні питання, що замовчувались та не вирішувались десятиліттями.