• info@ffr.org.ua

правозахист

Паралімпієць Андрій Демчук і п’ять секретів його успіху

Мене звати Андрій і я буду вашим гідом у темі прав людей з інвалідністю...", – так Андрій Демчук у короткому відео розпочинає своє знайомство із слухачами правозахисного курсу на Prometheus.

Андрій, маючи ампутовану ногу, руйнує всі стереотипи про "залежних, нещасних, неспроможних на успіх" людей з інвалідністю...

Правозахисники/ці об’єднуються задля захисту прав людей з інвалідністю

Команда FFR та лектори онлайн-курсу «Захист прав людей з інвалідністю» під час онлайн-вечірки  повідомили про створення першої в Україні Національної мережі, яка просуватиме права людей з інвалідністю на національному та міжнародному рівнях.

Масштабний онлайн-курс про захист прав людей з інвалідністю на Prometheus

ГО «Боротьба за права» запускає масштабний онлайн-курс із зміцнення захисту прав людей з інвалідністю, який стартує 31 січня 2020 на Prometheus. Впродовж чотирьох тижнів студенти/ки курсу заглибляться у тему прав людей з інвалідністю. Ведучий курсу, Параолімпійських чемпіон Андрій Демчук, розкаже про  розвиток ставлення до інвалідності у світі та Україні, чому зовсім не інвалідність обмежує людей та хто створює й несе відповідальність за бар’єрне середовище.