• info@ffr.org.ua

ПолітичніПрава

Команда проекту "Моя участь важлива" проаналізувала інформацію про перешкоди, проблеми та випадки порушень виборчих прав людей з інвалідністю під час першого туру виборів Президента України, та підготували покрокову інструкцію, як діяти, аби проголосувати простіше 21-го квітня: Стаття на сайті УП. Життя.

Наріжним каменем належного представницького врядування є політична участь усіх громадян, незалежно від їхньої статі, раси, інвалідності, етнічності або сексуальної орієнтації. Принцип «одна людина – один голос» є основоположним для справжньої демократії. І хоча в усьому світі було досягнуто певних покращень на шляху забезпечення доступності політики для людей з інвалідністю, значно менше було зроблено для усунення бар’єрів для людей з інтелектуальною та психосоціальною інвалідністю*.

Виборці з інвалідністю в Україні стикаються з численними перешкодами під час реалізації своїх політичних прав.

Аби зробити участь у виборах більш комфортною та запобігти порушенням прав команда ГО “Боротьба за права” в межах проекту “Моя участь важлива” з березня до жовтня 2019-го року надаватиме безкоштовні консультації щодо виборчих прав людей з інвалідністю.

Звернутися з питаннями щодо участі у виборах можна за е-мейлом: info@ffr.org.ua

Через чисельні бар’єри (архітектурні, інформаційні, законодавчі та у ставленні) під час виборів, молоді люди з інвалідністю в Україні часто роблять вибір – не брати участі в політичному житті.

Але ми впевнені, що голос кожної людини – надзвичайно важливий для змін, яких прагнемо.

Саме тому Fight For Right, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні розпочала проект «Моя участь важлива».