• info@ffr.org.ua

вебінар

Досвід життя у суспільстві де законодавство ефективно захищає права людей з інвалідністю

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Досвід Життя у Суспільстві Де Законодавство Ефективно Захищає Права Людей з Інвалідністю» 28-го травня, 16:00.

Лектор - Любомир Хабурський, адвокат і підприємець з Канади: працював адвокатом в канадських судах 1991-2002. Починаючи 2003-го року Любомир працює як expert witness і дає свідчення у різних судових процесах щодо великих проєктів будови комп'ютерних систем. Є особливим приятелем студентів і студенток України.

вебінар

Європейський Суд з прав людини - що це таке та з чим його їдять?

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Європейський Суд з прав людини - що це таке та з чим його їдять?» 14-го травня о 19:00.

Україна посідає перші сходинки по кількості справ, що розглядає Європейський Суд з прав людини. Декілька тисяч заяв чекають свого розгляду, сотні справ щорічно закінчуються винесенням рішення - часто на користь заявників.

Перший вебінар буде присвячений знайомству з внутрішньою кухнею Європейського Суду з прав людини:

Важко, довго, чи захопливо й реально? Як подолати дискримінацію через суд

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Важко та довго, чи захопливо й реально? Як подолати дискримінацію в суді» 7-го травня о 16:00.

Вже не перший рік в Україні є антидискримінаційне законодавство. Скільки людей з інвалідністю про це знають, та чи користуються цими можливостями аби захиститись від дискримінації? Чи всі випадки несправедливості та/або порушень прав людини будуть дискримінацією?

Вебінар “Мова ворожнечі: від слова до діла”

30-го квітня о 16:00 відбудеться вебінар для учасників і учасниць мережі Fight For Right “Мова ворожнечі: від слова до діла” від Володимира Бєглова.

Чи можуть особисті висловлювання стати причиною чужого насильства? У який спосіб необережно кинуте слово пов'язане з цькуванням, агресією, ізоляцією? З яких стереотипів народжується мова ворожнечі і чи можливо такі стереотипи змінити? Що таке "мовна гігієна" і як змусити себе "фільтрувати базар"? Про це говоримо під час інтерактивної лекції Володимира Бєглова "Мова ворожнечі: від слова до діла".

вебінар

Вебінар «Разом пишемо звіт в ООН»

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Разом пишемо звіт в ООН».

Наступного року Україна звітує в ООН про стан виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю. Для того, щоб Комітет ООН отримав об‘єктивну та всебічну інформацію про дотримання прав людей з інвалідністю, ГО «Боротьба за права» та партнери наразі займаються підготовкою альтернативного звіту. До його написання може долучитися кожний та кожна.  Навіщо та як саме можна долучитися розкажуть під час вебінару тренерки Федорович Ірина та Текучова Ірина. А ще ви дізнаєтесь: