Шукаємо Адміністратора/ку проєктів

Шукаємо Адміністратора/ку проєктів

Громадська організація Fight for Right шукає надавачку/а послуг адміністраторки/а зі знанням англійської мови, для роботи над грантовими проєктами у сфері правозахисту.

Завдання та обов’язки:

 1. виконання завдань керівника згідно з робочим планом; комунікація із підрядниками, партнерами;
 2. адміністрування офіційної пошти організації; координація активностей у межах проєктів, у т.ч. процесу створення публікацій, відеоконтенту (затвердження, постановка завдань підрядникам, асистування в організації та під час зйомок);
 3. організація публічних заходів та закритих зустрічей (онлайн та офлайн);
 4. підготовка документації для звітності.

Що ми пропонуємо:

 1. надання послуг онлайн та можливість гнучкого графіка;
 2. залучення до змінотворчих проєктів;
 3. ринкова винагорода;
 4. прокачка у темі правозахисту;

Вимоги:

 • володіння англійською мовою на рівні, що дозволяє працювати з проєктною документацією та спілкуватися під час зустрічей із партнерами;
 • оперативність та дотримання дедлайнів;
 • самостійність в організації процесу виконання завдань;
 • бажано: знання та досвід роботи у сфері прав людини.

Надсилайте свої резюме та мотиваційний лист на адресу office@ffr.org.ua до 30-го вересня 2022 року включно.

Fight For Right – це правозахисна громадська організація людей з інвалідністю, яка працює задля дотримання прав людей з інвалідністю в Україні. Після повномасштабного вторгнення ми створили міжнародну ініціативу екстренного реагування у надзвичайних ситуаціях для надання допомоги українкам і українцям з інвалідністю.

Політика Fight For Right ґрунтується на принципах недискримінації і передбачає рівні можливості для кандидаток/-ів незалежно від ознак. Ми з радістю надамо перевагу за рівних умов і досвіду представнику/-ці малопредставлених спільнот. Ми прагнемо забезпечувати інклюзивність та різноманіття у формуванні нашої команди.

Це оголошення підготовлене в рамках проєкту “Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО Fight For Right і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Читайте також