Перша нечуюча жінка-перекладачка жестової мови на Super Bowl-2023

Перша нечуюча жінка-перекладачка жестової мови на Super Bowl-2023

«Я ціную те, що можу дати можливість усім нечуючим людям насолоджуватися цими піснями»

20-річна Джастіна Майлз, перекладачка жестової мови, зарядила натовп та глядачів своїм виконанням під час виступу Шеріл Лі Ральф та Ріанни на Супер Боулі-2023! Майлз стала першою нечуючою жінкою, яку запросили брати участь у Супер Кубку. Відео з дівчиною стало вірусним не вперше. Ще у 2020 році вона стала популярною під час челенджу у TikTok “Crush On You”, який переглянули понад 1,1 мільйона разів.

Подивитися виступ Ріанни та виконання перекладу жестовою мовою Джастіни Майлз можна за посиланням

У 2021-2022 роках входила до складу жіночої естафетної команди США на Дефлімпійських іграх, спортивних змаганнях для нечуючих і слабочуючих спортсменів. За даними Національної асоціації нечуючих людей, вона виконувала музику на ASL (американська жестова мова) на різних концертах по всій країні.

Дівчина родом з Філадельфії. Раніше була лекторкою у школі для нечуючих у Вашингтоні. Сьогодні вона студентка медсестринського факультету університету Боуї і надихає інших у своїх соцмережах.

«Для мене важливо не тільки поділитися цим досвідом з усім світом, але й для того, щоб справді надати ці можливості мільйонам нечуючих людей. «Я відчуваю, що це справді підносить кожен голос, навіть мій», – сказала перекладачка.

 

Читайте також