Півроку порятунку життів українців з інвалідністю: звіт Fight For Right

Півроку порятунку життів українців з інвалідністю: звіт Fight For Right

Півроку порятунку життів — саме так можна коротко описати звіт Fight For Right за лютий-серпень 2022 року.

FIGHT FOR RIGHT – українська громадська організація людей з інвалідністю, заснована в 2017 році. З початку повномасштабного російського вторгнення перетворилася на систему комплексної допомоги українцям й українкам з інвалідністю під час війни.

Звіт Fight For Right за лютий-серпень — історія спільної боротьби за життя кожної людини з інвалідністю в Україні.

За ці півроку нам вдалося досягти таких результатів:

  • 4037 людини з інвалідністю, що потребували термінової допомоги, отримали її. До речі, здебільшого, люди, які зверталися до Fight For Right, потребували й отримали одразу кілька видів допомоги.
  • 1084 людини можуть засинати у теплому ліжку, а не підвалі, без звуків вибухів і пострілів – завдяки евакуаціям. Наші найдовші маршрути слідування в Україні включають, але не обмежуються, такими: Краматорськ – Львів, Миколаїв – Дніпро, Краматорськ- Дніпро, Торецьк – Ужгород, Бахмут – Вінниця, Дніпро – Чернівецька обл., Бахмут – Черкаси, Дніпро – Полтава – Львів, Запоріжжя – Львів, Полтавська обл. – Львів, Вінницька обл. – Київ). Найдовша евакуація, виконана FFR, почалася у Миколаєві, а завершилася у Буенос-Айресі. Її подолав Геннадій Новоселов, нечуючий чоловік з Миколаєва.
  • 35 людей з 9 країн світу долучилися до роботи в команді.
  • €480 000 було зібрано на GoFundMe для порятунку людей з інвалідністю, більшість донатів – від спільноти.
  • Команда Fight For Right запустила “Тепло” — спеціальний зимовий проєкт допомоги людям з інвалідністю.

Які ключові результати нашої роботи під час повномасштабного вторгнення і чого нам вдалося досягти – дивіться у нашому звіті про діяльність за лютий-серпень 2022 року.

 

Читайте також