Програма онлайн-акції “Lights For Rights: Ми світимо для України / We glow for Ukraine”

Програма онлайн-акції “Lights For Rights: Ми світимо для України / We glow for Ukraine”

Вже сьогоднін 12 грудня о 19:00 за Києвом ми засвітимо на онлайн-акції “Lights For Rights: Ми світимо для України / We glow for Ukraine”. Тому підготували для вас програму події, щоб ви ознайомилися і запросили рідних, друзів, знайомих підтримати права людей з інвалідністю.

 

Включення в ефір:

  • Команда кейс-менеджерів/ок Fight For Right з Києва (Україна).
  • Ведучий Юрій Степанець.
  • Голова ГО Fight For Right Юлія Сачук та директорка ГО Fight For Right Тетяна Герасимова, поділяться історіями про переформатування роботи організації і про те, з якими викликами стикнулася команда Fight For Right після 24 лютого.
  • Кейс-лідерка Fight For Right Ольга Брайченко розповість про досвід евакуації людей з інвалідністю під час повномасштабної війни.
  • Адвокаційна менеджерка Fight For Right Вікторія Харченко розкаже, як війна вплинула на правозахист людей з інвалідністю в Україні.
  • Раїса Кравченко – засновниця Всеукраїнської громадської організації “Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень”.
  • Сергій Летучий – музикант, організатор соціокультурних проєктів, ідейний засновник мистецького об’єднання Bet on art, івент менеджер Good Library (м. Старобільськ).

 

Також до події доєднаються адвокат Дмитро Жарий, правозахисники/ці “Мережі” активісти/ки з Німеччини, США, Польщі, які підтримують права людей з інвалідністю.

 

Ну, і звісно, в кінці заходу ми подаруємо подарунки 5 учасникам/цям акції, яких оберемо рандомно онлайн. Чекаємо вас на онлайн-події, щоб разом світити для України!

 

Посилання на подію:

https://us02web.zoom.us/j/89691195884?pwd=cE8yalZubDlqVHdmdzVEWGJGRHRwZz09

 

Читайте також