ДОСТУПНЕ КІНО

Доступе Кіно – це ініціатива ГО “Fight For Right”, метою якої є забезпечення доступності відеоконтенту (фільми, серіали, мультфільми) для незрячих та нечуючих людей за допомогою створення звукоопису та адптованих субтитрів та розміщення їх на мобільних платформах Earcatch та Subcatch.

Звукоопис – це додаткова звукова доріжка з описом візуальної частини фільму для незрячих глядачів. Застосовується у світі практиці вже понад 40 років.

Адаптовані субтитри – це субтитри зі спеціальними позначками, симфолами та додатковим тетстом, які відображають звукову частину фільму для нечуючих людей.

Завдяки розміщенню на мобільних платформах Earcatch та Subcatch, які є новітніми технологіями для забезпечення доступності, доступне кіно люди з інвалідністю можуть дивитися в усіх кінотеатрах, вдома чи на фестивалях маючи лише власний телефон і навушники до нього.

Щоб замовити звукоопис чи даптовані субтитри, розмістити на платформах, організувати інклюзивний показ, долучитися до діяльності ініціативи – напишіть нам на dostupne.kino@gmail.com.

Наша мета, аби усі фільми, які виходять в кінотеатрах України, були доступними для незрячих та нечуючих людей.

НАША КОМАНДА МРІЇ

Співзасновниця
Співзасновниця
Співзасновник, розробив програмне забезпечення для створення звукоопису
Проджект-менеджерка, авторка звукоописів