Тендер на розробку дизайну брендованої продукції (мерчу)

Тендер на розробку дизайну брендованої продукції (мерчу)

Громадська організація людей з інвалідністю “Боротьба за права” (Fight For Right) займається захистом прав людей з інвалідністю в Україні з 2017 року. Наша мета – демократична Україна, в якій немає місця дискримінації, приниженню і виключенню людей з інвалідністю, а кожна людина з інвалідністю вільно користується своїми правами. Для цього організація працює у такий напрямках – експертиза у питаннях прав людей з інвалідністю та недискримінації, робота зі спільнотою в Україні, партнерство з владою, бізнесом та медіа, просвітництво та поширення знань про інвалідність із досвідів людей з інвалідністю, а також адвокаційна робота в контексті дотримання міжнародних стандартів щодо політик і законотворчості у сфері прав людей з інвалідністю.

Для підвищення видимості та впізнаваності, громадська організація людей з інвалідністю “Боротьба за права” (Fight For Right) оголошує тендер на розробку дизайну мерчу.

Мета – створити дизайн мерчу, який в подальшому буде нанесено на брендовану продукцію організації – худі, ліхтарики, футболки, павербанки, значки, сумки.

Цільова аудиторія – волонтери та волонтерки організації, представники та представниці партнерських організацій, інфлюенсерки.

Формат – Розроблені концепція та макети дизайну для різних типів брендованої продукції організації (футболки, сумки, худі, ліхтарики, значки, павербанки).

 

Виконавець повинен буде самостійно забезпечити повний цикл розробки концепції та макету мерчу відповідно до побажань команди організації та попередньо затвердженого плану співпраці, а саме:

  • Провести первинний аналіз наявної брендованої продукції організації для ознайомлення з брендбуком та корпоративним стилем
  • Розробити концепцію мерчу організації та презентувати напрацювання команді
  • З урахуванням побажань команди організації, розробити відповідні макети мерчу організації та створити мальований дизайн для різних типів брендованої продукції
  • Презентувати результат роботи команді організації, за потреби внести правки (можливі кілька раундів правок від команди організації)
  • Розробити технічне завдання для підрядників, які наноситимуть макет на продукцію.

 

Виконавець має володіти навичками дизайну та створення ілюстрацій. Розроблений дизайн повинен бути мальованим.

Загальний бюджет дизайну мерчу: 55 тис. грн.

Виконавець повинен надати послугу протягом календарного місяця з дати підписання договору на надання послуг.

 

Для участі в тендері необхідно подати:

  • Тендерну пропозицію у довільній формі на власному фірмовому бланку, що міститиме короткі концепції майбутнього дизайну мерчу з референсами, опис методів та підходів, що використовуватимуться при їх створенні, графік виконання замовлення та кошторис;
  • Портфоліо виконавця, що включатиме посилання на ілюстрації та приклади дизайнерських робіт, виконані раніше Виконавцем;
  • Копії реєстраційних документів юридичної особи (витяг/виписка з ЄДР) або ФОП (витяг/виписка з ЄДР та витяг з реєстру платників єдиного податку)

 

Пропозиції надсилайте в електронному вигляді на адресу office@ffr.org.ua з темою листа “Розробка дизайну мерчу Fight For Right”.

Заявки приймаються до 26.05.2023. Результати будуть надіслані не пізніше 31.05.2023.

 

Розробка дизайну мерчу ініційована ГО “Боротьба за права” (Fight For Right) в рамках проекту “Підтримка жінок з інвалідністю під час війни росії в Україні”, який реалізовує громадська організація “Боротьба за права” (Fight For Right) за підтримки The Kvinna till Kvinna Foundation – шведського феміністичного фонду, який захищає права жінок у країнах, що постраждали внаслідок військових конфліктів.

 

Читайте також