За пів року Fight For Right врятувала понад 3800 людей. І щодня ця цифра росте

За пів року Fight For Right врятувала понад 3800 людей. І щодня ця цифра росте

За пів року повномасштабного вторгнення громадська організація людей з інвалідністю Fight For Right врятувала 3817 людей, ще понад 1400 запитів – у процесі. Саме таку цифру озвучила голова організації Юлія Сачук під час відзначення Дня Незалежності України.

За словами Сачук, за останні шість місяців повномасштабного вторгнення Україна втратила багато людей на фронті, продовжує втрачати багато ресурсів. І громадська організація Fight For Right, яка тривалий час відстоює права людей з інвалідністю, у часи війни так само прагне безпеки, незалежності та захисту прав саме цих людей.

Для цього була розпочата велика кампанія по збору коштів на GoFundMe для людей з інвалідністю.

Найдовша евакуація Fight For Right – це історія про родину Новоселових: Геннадієві, який не чує, допомогли порятуватися з Миколаєва до Буенос-Айрес до своєї дочки Яни, що проживає в Аргентині.

Як це було – ділиться Яна Новоселова: “Fight For Right були цілодобово на зв’язку, допомогали та підтримували. Маршрут включав: 5 країн, 7 міст, 4 потяга, 1 літак, 1 автобус, 3 центри для біженців, 17 днів, 20 000 тис км. Мій батько нечуючий, він усе своє життя прожив у Миколаєві і працював на заводі, нікуди їхати не збирався. Навіть коли повибивало вікна, не було води, перестав працювати завод. Але місяць назад стало лячно, він більше не міг спати у підвалі і попросив допомогти приїхати до нас до Буенос-Айресу. Грошей на евакуацію не було. Я просто не знала що робити, тож написала у Facebook пост про допомогу. Якимось дивом мені порекомендували звернутися до Fight For Right, вони дуже швидко все почали робити. Уже на наступний день батько їхав до Одеси, а мені повідомили, що команда оплатить квиток до Буенос-Айресу. Щастю не було меж!”.

У свою чергу велика команда Fight For Right вдячна всім, хто підтримує в цей скрутний час українців та українок з інвалідністю.

“Ще багато запитів у роботі – ми щодня отримуємо в середньому 50 запитів. Вони дуже різні, часом складні та багатокомпонентні. Зараз ми готуємося до зими. І всі разом тримаємо цей гуманітарний фронт, показуючи, що взаємопідтримка, взаємодопомога і солідарність теж роблять вагомий внесок у спільну перемогу”, – додає Юлія Сачук.

Нагадаємо, кожен та кожна з вас може долучитися до порятунку людей з інвалідністю. Надіслати кошти можна ТУТ, долучитися до волонтерської команди – ТУТ.

На фото – батько з дочкою Новоселових в аеропорту Буенос- Айресу з українським прапором.

Читайте також