Досвід життя у суспільстві де законодавство ефективно захищає права людей з інвалідністю

Досвід життя у суспільстві де законодавство ефективно захищає права людей з інвалідністю

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі «Досвід Життя у Суспільстві Де Законодавство Ефективно Захищає Права Людей з Інвалідністю»

28-го травня, 16:00.

Лектор – Любомир Хабурський, адвокат і підприємець з Канади: працював адвокатом в канадських судах 1991-2002. Починаючи 2003-го року Любомир працює як expert witness і дає свідчення у різних судових процесах щодо великих проєктів будови комп’ютерних систем. Є особливим приятелем студентів і студенток України.

Канадські закони вже майже 40 років гарантують захист проти дискримінації людей з інвалідністю. За цi 40 років національний та провинційні уряди встановили ряд законів щоб втілити цей захист, і щоб уможливити максимальне включення потреб людей з інвалідністю у приватні та публічні простори. Під час вебінару ми ознайомимося із цими законами та правовими структурами.

Любомир практикував професію адвокатури в Канаді вже багато років. Хоча він не займався точно питаннями щодо захисту прав людей з інвалідністю, він добре ознайомлений із Канадськими правовими структурами та законами за допомогою яких вони працюють. Народившись і проживаючи в Канаді, він також розуміє та поділяє відчуття й погляд суспільства щодо цих питань, і спостерігав як за останні 40 років розвивається технологія та зростає кількість різних заходів розроблених для того щоб люди з інвалідністю почувалися комфортно й свобідно діяли в суспільстві.

Любомир представить важливі факти про законодавство, і поділиться досвідом громадянина що живе у контексті суспільства, де цей захист вважається важливим і незаперечливим. Любомир дуже радо відповість на всі ваші питання, і радо висловить свої думки та опінії на різні ваші спостереження.

Реєстрація на вебінар відкрита для випускників/ць курсу «Захист прав людей з інвалідністю».

Зареєструватись на вебінар можна тут.
Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, але ще не пройшли курс на Prometheus, ще є час!

Тут посилання на курс.

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.

Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також