Жарт, що вбиває

Жарт, що вбиває

Запрошуємо учасників/ць мережі Fight For Right взяти участь у навчальному вебінарі “Жарт, що вбиває” 4-го червня о 19:00.
Про шлях “від анекдоту до геноциду” та “піраміду ненависті” розповість Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові, журналіст, поет та правозахисник.

Із самого дитинства ми знаємо – усе велике починається з малого. В ріку перероста дзвінкий ручай, дружба починається з усмішки, а копійка гривню береже.

Однак з малих і на перший погляд незначних слів та вчинків у світі починаються і жахливі речі. Байдужість до анекдотів про жінок, булінгу щодо одногрупника з інвалідністю чи виправдовування нападників на ромські поселення також не минають безслідно. Усі ці прояви стають цеглинками у так званій “піраміді ненависті”. Концепцію піраміди ненависті запропонувала світові Антидискримінаційна ліга (ADL) – громадська організація, яка бореться з дискримінацією з 1913 року. Про шлях “від анекдоту до геноциду”, який ілюструє ця схема, поговоримо під час лекції “Жарт, що вбиває”.
Реєстрація на вебінар відкрита для випускників/ць курсу «Захист прав людей з інвалідністю».

Зареєструватись на вебінар можна тут.
Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, але ще не пройшли курс на Prometheus, ще є час!

Тут посилання на курс.

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.

Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також