Вебінар “Мова ворожнечі: від слова до діла”

Вебінар “Мова ворожнечі: від слова до діла”

30-го квітня о 16:00 відбудеться вебінар для учасників і учасниць мережі Fight For Right “Мова ворожнечі: від слова до діла” від Володимира Бєглова.

Чи можуть особисті висловлювання стати причиною чужого насильства? У який спосіб необережно кинуте слово пов’язане з цькуванням, агресією, ізоляцією? З яких стереотипів народжується мова ворожнечі і чи можливо такі стереотипи змінити? Що таке “мовна гігієна” і як змусити себе “фільтрувати базар”? Про це говоримо під час інтерактивної лекції Володимира Бєглова “Мова ворожнечі: від слова до діла”.

Володимир Бєглов – голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові. Співзасновник таких незалежних медіа, як онлайн-видання TheUkrainians.org та Radio SKOVORODA. Працював для радіо “Львівська Хвиля”, газети “Експрес”. Дописує колонки та статті для ZAXID.NET, Ґендер в деталях, MediaLab. Навчався на філософському факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка. Отримав сертифікат Української школи політичних студій. Був учасником International Visitors Leadership Program у США. У Видавництві Старого Лева видав поетичну збірку FAITHBOOK.

Зареєструватись на вебінар можна тут. Вебінар проводиться для учасників та учасниць мережі Fight For Right – випускників/ць курсу «Захист прав людей з інвалідністю».
Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, але ще не пройшли курс на Prometheus, ще є час! Тут посилання на курс.

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.
Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також