Вебінар “Тривожна валіза для правозахисту”

Вебінар “Тривожна валіза для правозахисту”

Лити сльози в подушку або зібратися та діяти? На жаль, більшість не має цього вибору. Незнання законів, власних прав, інструментів захисту залишає людину із жалістю до себе проблемою, коли ми говоримо про порушення трудових, політичних, громадянських та інших невід’ємних прав людини.

Знання, бажання, досвід, команда – що насправді є важливим для ефективного захисту прав людей з інвалідністю? Як виборювати реальні зміни? З чого складається правозахисна робота? Боротьба за права – це простір добра чи поле запеклої боротьби?

Практичними порадами, історіями успіху та поразок, досвідом і натхненням поділяться під час першого онлайн-вебінару для випускниць(-ків) таборових тренінгів Fight For Right та учасників і учасниць Національної правозахисної Мережі Юлія Сачук, голова ГО “Fight For Right”, та Ірина Текучова, директорка Disability Research Center.

Правозахисна тривожна валіза – це базовий набір навичок, досвіду та знань, який людина повинна завжди мати напоготові, адже звільнення з роботи через інвалідність, відмова в медичному обстеженні, приниження через певну ознаку може статися з вами завтра зранку ще до кави.

Ми розглянемо, що повинно бути в середині “правозахисної тривожної валізі” в усіх, хто починає займатися або тільки думає про правозахист на прикладі фактів, прикладів, конкретних ситуацій.

Будемо дискутувати, брейнстормити, шукати шляхи вирішення, щоб рятувати (обережно! спойлер) Асю Денисову від дискримінатора Бакса Темного.

Зареєструватися можна за цим посиланням. Захід відбудеться 23-го липня о 15:00 з перекладом українською жестовою мовою.

*“Тривожна валіза для ефективного правозахисту” – перший вебінар із серії онлайн навчання Fight For Right, за результатами успішного проходження якого можна буде отримати стипендію для стажування в органах державної влади.

Вебінар відбуваються за підтримки NDI.

Читайте також