Вебінар “Щоб не носити воду решетом або як обрати ефективний інструмент правозахисту”

Вебінар “Щоб не носити воду решетом або як обрати ефективний інструмент правозахисту”

На першому вебінарі “Тривожна валіза для правозахисту” ми дізналися більше про те, хто такі правозахисники та що потрібно мати “при собі”, щоб досягти змін в країні.

Зараз пропонуємо вам вирушити разом із Тетяною Мазур, виконавчою директоркою представництва Amnesty International в Україні (2008-2016) та Іриною Текучовою, директоркою Disability Research Center, у подорож за інструментами правозахисту.

Другий вебінар серії відбудеться 28-го липня о 15:00. Реєстрація за цим посиланням.
Ми поговоримо про відмінності між правозахисною та правовою діяльністю, види інструментів правозахисту та які саме використовувати в кожному конкретно випадку. А також відповімо на такі запитання як: Чи є освіта інструментом правозахисту? Як зробити так, щоб публічна акція запам’яталась і не тільки вам? Скільки коштує захист через правові механізми?

“Щоб не носити воду решетом або як обрати ефективний інструмент правозахисту”
– другий вебінар із серії онлайн навчання Fight For Right, за результатами успішного проходження якого можна буде отримати стипендію для стажування в органах державної влади. Умовою для участі у конкурсі на стажування є відвідування всіх вебінарів та виконання домашнього завдання після кожного заходу. Посилання на домашнє завдання до першого вебінару тут. Завдання необхідно виконати до 02.08.21.

Тетяна Мазур народилася у м. Львові. Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, магістр права. З 2008 до 2016 року обіймала посаду виконавчої директорки представництва Amnesty International в Україні. Зараз живе в Камеруні. Є членкинею правління ГО “КиївПрайд” та Проекту Правова Ініціатива, а також наглядової ради Центра Громадянських Свобод.

Вебінари відбуваються за підтримки NDI.

Читайте також