Майстер-клас “Міжнародна адвокація заради прав людини”

Майстер-клас “Міжнародна адвокація заради прав людини”

Зустрівшись із дипломатом ЄС – про що його спитати? Запрошуємо вас на майстер-клас, як ефективно проводити міжнародну адвокацію і домовлятися про питання, які хвилюють вас.
Ірландська правозахисна організація Front Line Defenders наприкінці жовтня саме для учасників та учасниць Національної мережі Fight For Right проведе 2-денний майстер-клас з керівних принципів ЄС для правозахисників та правозахисниць.

На майстер-класі ви:

  • познайомитеся з керівними принципами Європейського Союзу з питань, що стосуються прав людини;
  • з’ясуєте, що можна очікувати від посольств ЄС;
  • дізнаєтеся – як ефективно спілкуватися з дипломатами, щоб вас почули;
  • навчитеся – як аргументувати свої плани та дії в активізмі та правозахисті;
  • оберете ключові питання з прав людини (що хвилює саме вас), щоб обговорити їх з дипломатами ЄС.

І, звісно, у вас буде нагода зустрітися з “живими” дипломатами Європейського Союзу й взяти участь в обговоренні найважливіших питань з прав людини із ними (а разом із цим потестувати свої нові навички).
Також під час тренінгу на вас чекає цікаве спілкування у невеликих групах, обговорення та формування спільного правозахисного порядку денного (адженди).
Майстер-класи відбудуться наприкінці жовтня (25-26 та 28-29 жовтня) в онлайн-форматі та складатимуться з двох частин: 2 дні по 2 години.
Кількість місць обмежена. Заявки приймаються до 23 вересня включно.

Під час заходу здійснюватиметься переклад на українську мову та українську жестову мову.

Для реєстрації переходьте за посиланням – https://forms.gle/P5vm3BSMnJAwy6V78

Якщо у вас залишилися питання, пишіть на нашу електронну адресу: info@ffr.org.ua

Про організацію

Front Line Defenders – це ірландська організація, яка була заснована в Дубліні в 2001 році з метою захисту правозахисників, діяльність яких спрямована на захист прав, які проголошені в Загальній декларації прав людини.
Головний офіс організації – в Дубліні, в Брюсселі діє представництво в ЄС; чимало працівників організації ведуть свою діяльність в регіонах Азії, Близького Сходу, Північної та Південної Америки. Також Front Line Defenders має спеціальний консультативний статус в Економічній та Соціальній Раді ООН, є однією з організацій-партнерів Ради Європи.
Front Line Defenders наділені статусом спостерігача, що сприяє роботі Незалежного експерта ООН в Африканській комісії з прав людини і народів.

Щорічно проводить практичні заняття, курси, семінари та готує навчальні матеріали для організацій задля обміну навичками, знаннями та досвідом. Front Line Defenders дає правозахисникам та правозахисницям нові інструменти та інформацію, які неодмінно стануть значими в їхній діяльності.

Цей захід організований у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Читайте також