“Інвалідність. Адвокація без маніпуляцій”

“Інвалідність. Адвокація без маніпуляцій”

На другому вебінарі “Щоб не носити воду решетом або як обрати ефективний інструмент для правозахисту” ми дізналися більше про відмінності між правозахисною та правовою діяльністю, види інструментів правозахисту, та які саме з них використовувати в кожному конкретно випадку.

4-го серпня о 16:00 запрошуємо вас на третій вебінар – онлайн Talk Show, де поговоримо, що таке інвалідність у сучасному науковому концепті, як під час адвокації не “скотитися” до маніпуляцій інвалідністю та ненароком не отримати безкоштовний проїзд в маршрутці замість повноцінної участі в політичному житті.

Зареєструватись на вебінар можна за цим посиланням.

Гості заходу: Леоніда Пономарьова, політична діячка, Віталій Пчьолкін, голова Групи Активної Реабілітації, Дмитро Жарий, адвокат.
Через власні історії успіху відстоювання прав людей з інвалідністю вони розкажуть, як говорити про інвалідність, щоб ніхто не заплакав, самопрезентувати себе у публічному просторі, захищати особисті кордоні та які секрети не можна розказувати журналістам навіть “під дулом пістолету”.

“Інвалідність. Адвокація без маніпуляцій” – третій вебінар із серії онлайн навчання Fight For Right, за результатами успішного проходження якого можна буде отримати стипендію для стажування в органах державної влади. Умовою для участі у конкурсі на стажування є відвідування всіх вебінарів та виконання домашнього завдання після кожного заходу (умови конкурсу тут).
Посилання на домашнє завдання до другого вебінару тут. Завдання необхідно виконати до 03.08.21.

Вебінари відбуваються за підтримки NDI.

Читайте також