Фінансова допомога від американської благодійної організації HIAS для людей з інвалідністю з Донецької області

Фінансова допомога від американської благодійної організації HIAS для людей з інвалідністю з Донецької області
Одноразова фінансова допомога на опалення протягом зимового сезону від правозахисної організації людей з інвалідністю Fight For Right.

Допомога надаватиметься людям, які проживають у Донецькій області.

Оформити заявку на допомогу можуть:

  • люди з інвалідністю;
  • родини з дітьми з інвалідністю;
  • люди похилого віку зі стійкими порушеннями здоровʼя.

Допомога надається для посилення можливостей людей у придбанні твердого палива (вугілля, дрова, брикети чи пелети), для оплати газового опалення або для придбання засобів обігріву.

Перевага надається: самотнім людям з інвалідністю 1,2 групи; родинам, в яких дві 2 і більше людини в родині мають інвалідність; матерям, які самостійно виховують неповнолітню дитину з інвалідністю, вагітним жінкам з інвалідністю, людям з інвалідністю з часто дискримінованих соціальних груп (роми, ЛГБТКІ+).

 

Звертаємо увагу, що для виплати буде обрано лише 450 домогосподарств*.

 

*Домогосподарство (домашнє господарство) – сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об’єднують свої кошти та витрачають їх.

 

Звертаємо увагу, що заповнення заявки не гарантує отримання виплати.

Якщо ваша заявка відповідає критеріям програми, з вами зв’яжеться кейс-менеджерка Fight For Right для подальшого опрацювання запиту та прийняття остаточного рішення щодо надання допомоги.

 

Для того, щоб подати запит на грошову допомогу, перейдіть за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/CY29V7pP

 

З метою інформування Вас про фінансову безпеку при наданні персональних даних, повідомляємо, що в разі схвалення вашого запиту, грошова допомога зараховуватиметься шляхом безготівкового переказу на ваш банківський рахунок. Вам буде необхідно надати номер рахунку в форматі IBAN та індивідуальний номер платника податків.

Для запобігання дій зловмисників, будьте уважні та НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ніколи і нікому номер вашої банківської картки, термін її дії, код CVV, який позначений на зворотній частині банківської картки, пін – код картки, під приводом зарахування грошової допомоги.

Читайте також