Голова ГО Fight For Right Юлія Сачук потрапила до списку BBC “100 жінок 2022 року”

Голова ГО Fight For Right Юлія Сачук потрапила до списку BBC “100 жінок 2022 року”

Голова громадської організації “Fight For Right”, яка займається просуванням прав людей з інвалідністю в Україні, увійшла до списку найбільш впливових та надихаючих жінок світу 2022 року. Юлія є однією з лідерок у програмі Leader Europe Фонду Обами, була лауреаткою Національної премії з прав людини 2020 року та кандидаткою від України в Комітет ООН з прав людей з інвалідністю у 2020 році.

 

Юлія є співзасновницею та очільницею організації “Fight For Right” з 2017 року. Із початком повномасштабної війни росії проти України “Fight For Right” надали допомогу понад 5 тисячам людей з інвалідністю. Організація створила міжнародну ініціативу для допомоги українцям і українкам з інвалідністю, збирають кошти та евакуюють людей, інформують світ про воєнні злочини росії проти людей з інвалідністю, надають психологічні консультації.

 

“Нас надихає робота Fight For Right, яка в цей складний час допомагає та евакуює людей з інвалідністю в Україні, долаючи всі складнощі. Тому ми хотіли би відзначити досягнення Юлії і привернути увагу міжнародної спільноти до діяльності її та організації. Цього року “BBC 100 Women” виповнюється 10 років. І за цей час було зроблено величезні кроки у боротьбі за права жінок у всьому світі”, – повідомили у BBC.

 

“Я дякую за можливість привернути увагу світової спільноти до викликів та складнощів, із якими стикаються люди з інвалідністю протягом повномасштабної війни росії в Україні. Мені хочеться і надалі надихати та закликати жінок і дівчат з інвалідністю активно брати участь у розбудові держави та прийнятті рішень”, – розповіла Юлія Сачук.

 

Також до списку увійшла Олена Зеленська, яка активно займається усуненням барʼєрів для людей з інвалідністю, а нещодавно відкривала форум “Філософія спроможності” до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

 

До списку 100 жінок року за версією BBC раніше потрапляла активістка Малала Юсузфай, премʼєр-міністерка Фінляндії Санна Марін, акторка та активістка Грета Тунберґ, футболістка Меган Рапіно, дизайнерка Віра Вонґ та багато інших відомих жінок світу.

Зв’язатися з:
info@ffr.org.ua

Підтримати людей з інвалідністю під час війни

Instagram Twitter

Читайте також