ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Курс допоможе слухачам та слухачкам з інвалідністю та без «приміряти» на себе «капелюха» правозахисників та отримати навички з різних методів захисту прав людини як на національному, так і на міжнародному рівні.
Якщо ви хоча б раз ставили собі питання: «А хто такі люди з інвалідністю та як до них ставитись?». Якщо хочете дізнатись, що таке права людини та чи мають люди з інвалідністю якісь особливі права або замислювались, як скористатись власними правами чи хочете допомогти іншим у їхній боротьбі за права, то цей курс для вас.

Ми поговоримо про зміну ставлення до інвалідності, про історію розвитку різних моделей взаємодії з людьми з інвалідністю, про різні види інвалідності і те, чому в ХХІ столітті інвалідність не обмежує людей. Ми визначимо, чи десь існують спеціальні права або, можливо, кожен та кожна, попри наявність інвалідності чи будь-якої іншої ознаки, має права людини. Ми хочемо, аби слухачі та слухачки цього курсу дізнались більше не тільки про «прихований» світ людей з інвалідністю, якого насправді не існує, а й поставили собі запитання: «А що я можу зробити, аби допомогти комусь у їхній боротьбі за права людини?».

Ми розглядаємо цей курс як перший крок до громадського активізму на підтримку людей з інвалідністю та у боротьбі за трохи кращий та доступніший світ, де кожен та кожна можуть на рівних користуватись своїми правами.

Цей курс представлений громадською організацією «Боротьба за права» в межах проєкту «Fight for Rights: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю в Україні», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

НАША КОМАНДА МРІЇ

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Скільки це коштує?
Курс є повністю безкоштовним. Під час навчання викладачі будуть рекомендувати факультативні навчальну літературу та додаткові відеоматеріали, щоб ви могли глибше зануритися у ту чи іншу тему, але доступних в межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення.
Чи можу я завантажити та опрацювати текстові файли курсу пізніше?
Так, ми пропонуємо текстові конспекти кожної відео лекції у pdf-форматі. Також є можливість завантажити матеріали для обов'язкового самостійного читання. Однак на всі матеріали курсу, які є авторськими доробками, поширюються правила цитування та отримання дозволу для їх подальшого використання.
Коли я маю відвідувати сторінку курсу та навчатись?
Тоді, коли зручно саме вам. Просто заходьте на сайт, клікайте на курс та проходьте тоді, коли вам зручно.
Made on
Tilda