Оголошуємо набір на другу школу “ЛІДЕРКА”

Оголошуємо набір на другу школу “ЛІДЕРКА”

UPD: Дедлайн подачі заявок продовжено до 15 лютого!
Готова кинути виклик собі та стати лідеркою? Впливати на події, відстоювати свої права та бути рушійною силою змін в країні?

Громадська організація “Fight For Right” оголошує набір на другу школу “ЛІДEРКА” для активних і мотивованих дівчат та жінок з інвалідністю, які бажають змінювати країну.

 

15 учасниць з усієї України, завдяки триденному навчанню у Києві дізнаються більше про політичну участь та інструменти впливу на державні процеси, поспілкуються із провідними жінками країни та розпочнуть свій лідерський шлях, або посилять наявний потенціал.

П’ять учасниць, які матимуть найвищі бали на фінальному екзамені, отримають стипендію на стажування в центральних органах влади в Києві.

Критерії відбору:

– бажаний вік 17-30 років (не є вирішальним фактором при відборі);
– мінімальний досвід активізму;
– бажання боротися за свої права та змінювати країну на краще.

Нам не потрібне твоє резюме або супровідні листи, запиши відео на тему “Що я хотіла б змінити в країні?”, покажи свою мотивацію та жагу стати лідеркою!
21 випускниця першої школи вже пройшли цей шлях і довели, що можливо все. Жінки з інвалідністю можуть більше, ніж від нас очікують! Ми можемо працювати в державних органах, обіймати престижні посади, бути впливовими та помітними для держави. Ще вагаєшся?

 

Читай історії наших випускниць, дізнавайся більше про школу і можливо, саме ти станеш стажеркою одного із центральних органів влади, менш ніж за пів року!

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ЗА ПОСИЛАННЯМ

Учасниці школи забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами, а для учасниць не з Києва, забезпечується проживання та відшкодовуються транспортні витрати.
Кінцевий термін подачі заявок – 1 лютого.
Проведення школи планується на березень 2021 року
З усіх питань звертайся до координаторки школи на емейл: liketatyana@gmail.com Таня Герасимова.
За новинами слідкуй на наших сторінках в соціальних мережах:
Фейсбук
Інстаграм

Ініціатива реалізується ГО Fight For Right за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект: ШКОЛА ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ТА ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ “ЛІДЕРКА”

Читайте також