МЕРЕЖА

Мережа Fight For Right – це правозахист, активізм, рух та боротьба за права людей з інвалідністю. Основна мета Мережі – бути майданчиком для спільного посилення руху за права людей з інвалідністю. А також – це спілкування, навчання, спільні ініціативи, акції, подорожі, зростання та підтримка у прагненні покращити ситуацію з дотриманням прав людей з інвалідністю в Україні. Це постійна допомога від команди організації Fight For Right у впровадженні правозахисних ідей, розвитку та захисті прав. Це нові можливості, ресурси та найкращі експерти й експертки. Це простір безпеки, солідарності та найяскравіших правозахисних активностей.

Умовами залучення до Мережі є:

  1. Підтримка та використання принципів правозахисного підходу до інвалідності.
  2. Заповнення анкети.

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися на електронну пошту: info@ffr.org.ua

Також, заохочуємо вас пройти навчальний курс на Prometheus “Захист прав людей з інвалідністю”.

ЕКСПЕРТ(К)И

Ірина Федорович
Експертка з прав людини та недискримінації, тренерка з питань рівності та недискримінації в Україні, регіоні Східної Європи та Центральної Азії, директорка ГО Центр «Соціальна дія», правозахисниця. Авторка навчальних курсів для різних цільових аудиторій.
Богдан Мойса
Експерт з прав людини людей з інвалідністю, державної політики та прав людей з інвалідністю, координатоp аналітичного напряму Української Гельсінської спілки з прав людини.
Дмитро Жарий
Правознавець, адвокат, правозахисник, експерт з прав людини, автор кількох найгучніших справ про дискримінацію за ознакою інвалідності в українській судовій практиці.
Олена Уварова
Кандидатка юридичних наук, експертка з бізнесу і прав людини, голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Фулбрайтівська дослідниця
Тимур Левчук
Правозахисник, експерт із прав ЛГБТ людей, співзасновник і виконавчий директор ГО “Точка Опори UA”
Ольга Лимар
Менеджерка з розвитку Коаліції Реанімаційного Пакету Реформ, Активістка, Аналітикиня
КУРС

ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ