МЕРЕЖА

Правозахисна мережа Fight For Right – це люди та організації, які займаються та/чи цікавляться захистом прав людини, людей з інвалідністю, з усієї України та прагнуть змін. Основна мета Мережі – бути майданчиком для спільного посилення руху за права людей з інвалідністю: ділитися досвідом, шукати вирішення нагальних проблем, навчатися та підвищувати свої компетенції у правозахисті, ділитися можливостями, разом планувати спільні дії, проекти та зміцнювати спільноту людей з інвалідністю у боротьбі за права людини.

До Мережі можна долучитися маючи досвід у захисті прав людей з інвалідністю і написавши листа з темою “Я В ДІЛІ” на адресу info@ffr.org.ua. Обов’язковою умовою є поділяти цінності прав людини і успішно пройти навчальний курс на Prometheus “Захист прав людей з інвалідністю”.

ЕКСПЕРТ(К)И

Ірина Федорович
Експертка з прав людини та недискримінації, тренерка з питань рівності та недискримінації в Україні, регіоні Східної Європи та Центральної Азії, директорка ГО Центр «Соціальна дія», правозахисниця. Авторка навчальних курсів для різних цільових аудиторій.
Богдан Мойса
Експерт з прав людини людей з інвалідністю, державної політики та прав людей з інвалідністю, координатоp аналітичного напряму Української Гельсінської спілки з прав людини.
Дмитро Жарий
Правознавець, адвокат, правозахисник, експерт з прав людини, автор кількох найгучніших справ про дискримінацію за ознакою інвалідності в українській судовій практиці.
Олена Уварова
Кандидатка юридичних наук, експертка з бізнесу і прав людини, голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Фулбрайтівська дослідниця
Тимур Левчук
Правозахисник, експерт із прав ЛГБТ людей, співзасновник і виконавчий директор ГО “Точка Опори UA”
Ольга Лимар
Менеджерка з розвитку Коаліції Реанімаційного Пакету Реформ, Активістка, Аналітикиня
КУРС

ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ