Психологічна допомога тим, хто допомагає: команда Fight For Right розпочала програму самозарадності

Психологічна допомога тим, хто допомагає: команда Fight For Right розпочала програму самозарадності

У процесі швидкого екстреного реагування та боротьбі за життя українців й українок з інвалідністю часто поза увагою лишається турбота про себе. Забувається, що слід розподіляти навантаження й давати собі час на відпочинок.

До того ж, робота з людьми та їхніми історіями – емоційно важка та ресурсозатратна. Саме тому можливість для команди Fight For Right отримувати психологічну підтримку є надзвичайно цінною. Вона допомагає відновити витрачені ресурси психіки, набратися сталості та сил на подальшу роботу.

Така допомога для команди стала можлива завдяки підтримки Програми Розвитку ООН в Україні. Тепер команда Fight For Right у межах програми самозарадності має можливість групової та індивідуальної психологічної допомоги упродовж наступні кілька місяців.

Чому важлива робота з психологинями – розповідає комунікаційна менеджерка Fight For Right Крістіна Бут:

Переживши 70+ днів окупації, я одразу кинулася в роботу, почала емоційно включатися у пережиті людьми історії, сприймала їх надто близько… І майже дійшла до емоційного вигорання.

Тепер я активно працюю з психотерапевткою над профілактикою вигорання у подальшому та намагаюся мінімізувати негативний вплив на психіку подій, пережитих під час проживання в умовах тимчасової окупації. Психотерапія дає мені можливістю робити свою роботу швидше, якісніше, а головне — з задоволенням”.

Ця допомога стала важлива в межах проєкту “Права людини для України”, який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019–2023 років.

Нагадаємо, команда Fight for Right допомагає людям з інвалідністю під час війни. Звертайтеся на Гарячу лінію підтримки 0-800-30-66-33

 

На фото зображено руки двох людей, які стиснуті як підтримка.

Читайте також