Сніданок з чемпіоном: 5 секретів Андрія Демчука

Сніданок з чемпіоном: 5 секретів Андрія Демчука

Сніданок з чемпіоном: 5 секретів від Андрія Демчука – як стати переможцем у житті

Він знає усе про перемоги і шлях до успіху. У спорті, в повсякденному житті й у боротьбі за права людини.

Андрій Демчук (Andriy Demchuk), чемпіон Літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Заслужений майстер спорту України. Кандидат технічних наук. Викладач Львівської Політехніки. Співзасновник ініціативи «Доступне кіно». Співавтор навчального курсу «Захист прав людей з інвалідністю» від ГО «Боротьба за права» та Prometheus.

Запрошуємо вас на ранкову зустріч, де ви зможете дізнатися всі секрети успіху від Андрія Демчука:

«Мені досить часто доводиться руйнувати стереотип про те, що люди з інвалідністю в Україні потребують лише турботи й опіки, переконувати, що першочергово нам потрібні рівні права; на власному прикладі показувати, що ми можемо бути повноцінними членами громади, корисними і вдячними.

Я став співавтором і ведучим правозахисного курсу, бо в час, коли інклюзія набуває популярності й до неї долучається все більше людей, хочеться, аби ці люди були більш обізнані, як разом з нами боротися за права людей з інвалідністю, що є потрібним, а що – зайвим. Аби наша спільна робота стала ефективнішою».

Сніданок з чемпіоном, а також презентація навчального курсу «Захист прав людей з інвалідністю» відбудеться 5-го лютого о 10:00 в Urban Space 500 (м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 9).
Модеруватиме Iryna Vyrtosu , журналістка ZMINA.Центр прав людини
У розмові також візьмуть участь співаторки курсу Ірина Федорович та Yuliia Sachuk .
Кількість місць обмежена

Акредитація: info@ffr.org.ua
Ця подія організовується громадською організацією «Боротьба за права» в межах проєкту «Fight for Rights: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю в Україні» за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:FFR+PRPD101+2020_T1/about

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також