Старт Велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!” 2019 в Одеській області!

Старт Велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!” 2019 в Одеській області!

Унікальний Велопробіг за участі незрячих і зрячих людей на велосипедах-тандемах вже чотири роки поспіль відбувається в Україні. Більше 150 учасників/ць, незрячих і зрячих, взяли в ньому участь, подолавши тисячі кілометрів всією Україною.

Цього року Велопробіг відбуватиметься в Одеській області.

Старт – 28 червня о 12:00 біля Міської Ради Одеси (Думська Площа, 1).

У Велопробізі братимуть участь люди з порушеннями зору і без порушень зору з Одеси, Києва, Харкова, Черкас, Львова та інших куточків України.

На велосипедах-тандемах, де попереду – зряча людина, а за нею – незряча, учасники подорожуватимуть Одещиною до 5-го липня, подолавши маршрут близько 500 км.

По дорозі відбудеться екскурсія на водоочисній станції «Дністер», водна прогулянка до нульового кілометру, де Дунай впадає у Чорне море, екскурсія Білгород-Дністровською фортецею, завод вина Шабо та багато чого цікавого!

Контакти:

Засновниця Велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» в Україні – Вікторія Лучка, 093#nbsp;839 86 74, wiktoriya.luchka@gmail.com.

Координаторка Велопробігу в Одесі – Світлана Стрельцова: +38093 161 90 20, veloprobig@gmail.com або info@ffr.org.ua.

Підтримали Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» Одещиною компанія «Таврія», «7-ий кілометр», «Спорт для всіх», міська та обласна влада Одеси.

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» є ідеєю незрячого львів’янина Миколи Пеха, та реалізовується в межах діяльності ГО людей з інвалідністю Fight For Right.

Проект: ВЕЛОПРОБІГ “БАЧУ МОЖУ ДОПОМОЖУ” 2019

Читайте також