Вебінар “Донори як життєво необхідна допомога: як отримати підтримку на свою правозахисну ідею?”

Вебінар “Донори як життєво необхідна допомога: як отримати підтримку на свою правозахисну ідею?”

На третьому вебінарі “Інвалідність. Адвокація без маніпуляцій” ми дізналися від Леоніди Пономарьової як говорити про інвалідність та відстоювати особисті кордони, від Віталія Пчолкіна – як не боятися таких інструментів як гумор та провокація для адвокації, що таке стратегічна справа і на скільки часу може затягнутися судовий процес від Дмитра Жарого.

12-го серпня о 16:00 запрошуємо вас на четвертий вебінар з Інною Підлуcькою,заступницею виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”, де поговоримо, з чого починати пошук коштів на реалізацію своїх правозахисних ідей, як спілкуватися із донорами так, щоб вас запам’ятали, які донори активно підтримують проекти із захисту прав людей з інвалідністю в Україні та з якою ідеєю можна подавати заявку до Фонду “Відродження”.

“Донори як життєво необхідна допомога: як отримати підтримку на свою правозахисну ідею?” – четвертий вебінар із серії онлайн навчання Fight For Right, за результатами успішного проходження якого можна буде отримати стипендію для стажування в органах державної влади. Умовою для участі у конкурсі на стажування є відвідування всіх вебінарів та виконання домашнього завдання після кожного заходу (умови конкурсу тут). Посилання на домашнє завдання до третього вебінару тут. Завдання необхідно виконати до 14.08.21.

Реєстрація на четвертий вебінар серії за цим посиланням.

Вебінари відбуваються за підтримки NDI.

 

Читайте також