Відзначаймо разом День Незалежності України!

Відзначаймо разом День Незалежності України!

24 серпня о 18:00 відбудеться захід, присвячений Дню Незалежності України, який відзначає громадська організація людей з інвалідністю Fight For Right разом з друзями та партнерами. А також відбудеться презентація кампанії «ТЕПЛО» – збір коштів на підтримку людей з інвалідністю взимку.

Це найскладніші 6 місяців Незалежності України. Повномасштабне вторгнення злочинної російської армії спричинило руйнацію міст і сіл, вбивство, за оціночними даними ООН, понад 6 тисяч тільки цивільного населення, зокрема, і українців та українок з інвалідністю, масову евакуацію людей у більш безпечні міста в Україні і за кордон.

Водночас ці 6 місяців Незалежності України показало, як українці вміють гуртуватися, боротися і захищати свої цінності, свій дім і свою Незалежність.

Наразі нам вдалося допомогти майже чотирьом тисячам людей з інвалідністю. Наша команда кейс-менеджерів/ок працює 24/7, допомагаючи евакуювати людей із найнебезпечніших точок, надаючи юридичну та психологічну допомогу, гуманітарну підтримку й асистивні технології. Справді, Незалежність для нас — це найвища цінність!

Як ми це робимо гуртом – про це розкажуть:

  • Юлія Сачук, голова громадської організації людей з інвалідністю Fight For Right;

  • Марсі Рот, виконавча директорка World Institute on Disability;

  • Шайлін Слюзаліс, співдиректорка The Partnership for Inclusive Disaster Strategies;

  • Ірина Текучова, PhD кандидатка, авторка проєкту “ТЕПЛО”;

  • Джудіт Г’юманн, активістка за права людей з інвалідністю.

Де: на платформі zoom та facebook

Посилання на реєстрацію ТУТ

Мова заходу: англійська з українським перекладом. Також буде доступний переклад українською й американською жестовими мовами, англійські субтитри.

Читайте також