Врятувати людей з інвалідністю в Україні — можливо

Врятувати людей з інвалідністю в Україні — можливо

ПРЕСРЕЛІЗ

Врятувати людей з інвалідністю в Україні — можливо

Контакти:
info@ffr.org.ua
Крістіна Бут, комунікаційна менеджерка Fight For Right NGO
k.but@ffr.org.ua +380960478337
Таня Герасимова, проєктна менеджерка Fight For Right NGO
t.herasymova@ffr.org.ua +380963955396

Всеукраїнська ГО «Fight For Right» («Боротьба за Права») невпинно допомагає людям з інвалідністю під час війни.

Понад сорок волонтерок/ів з усього світу 24/7 підтримують українців й українок з інвалідністю.

Ми організовуємо евакуацію на безпечну територію всередині країни та за кордон, в тому числі перевезення медичним транспортом, надаємо пряму фінансову підтримку евакуації; супровід при перетині кордону та допомогу із розміщенням за кордоном; впливаємо на покращення норм національного законодавства щодо евакуації людей з інвалідністю та членів їх родин та домагаємося системних змін на захист прав людей з інвалідністю під час війни; фінансово підтримуємо волонтерів/ок, що допомагають з ліками та їжею для тих людей, які не мають змоги евакуюватися, а також надаємо психологічну допомогу (за попереднім узгодженням).

Номер гарячої лінії: +380978831508. Ми готові допомагати кожному та кожній з інвалідністю в Україні.

Ми – організація людей з інвалідністю, тому разом боремося не лише за кожне життя, а і за права спільноти у цілому.

Ми вже допомогли більш як 400 людям. На черзі – ще понад 1300 запитів у процесі реалізації.

Ситуація для людей з інвалідністю в Україні є критичною. Багато людей з інвалідністю зазнають додаткових ризиків через відсутність системного підходу до порятунку, нестачу інформації у доступних форматах; доступного транспорту, брак безпечних шляхів евакуації; а також того, що системи попередження та центри евакуації не враховують наших потреб.

«Деякі люди з інвалідністю опинилися в пастці, деякі з них помирають; нас покинули. Ми намагаємося допомогти самі собі. Наша команда продовжує отримувати прохання про допомогу та повідомлення від людей, які вважають, що у них немає шансів вижити. Найстрашніші повідомлення – це коли люди хочуть попрощатися» – зазначає Юлія Сачук, голова ГО «Fight For Right» («Боротьба за Права»).

Запити про допомогу приймаємо за номером гарячої лінії: +380978831508 або на пошту info@ffr.org.ua, в повідомленнях, в соціальних мережах.

Команді необхідні волонтер(к)и, тож якщо ви відчуваєте бажання доєднатися, звертайтеся за адресою info@ffr.org.ua. Підтримати фінансово українців й українок з інвалідністю можна за посиланням на GoFundMe.

Додатковий візуальний контент для матеріалу ви можете знайти за посиланням: https://www.facebook.com/fightforright.ua або https://twitter.com/fightforrightua.

 

ДОВІДКОВО
Громадська організація Fight For Right – правозахисна організація людей з інвалідністю, заснована в 2017 році самими людьми з інвалідністю. Нашою візією є світ, в якому кожен і кожна знає та поважає права людини. Від самого початку повномасштабного вторгнення в Україні працюємо для того, щоб допомагати людям з інвалідністю у кризі. Більше про діяльність організації можете дізнатись на сайті: https://ffr.org.ua

Читайте також