Гендерна рівність: стосується всіх

Гендерна рівність: стосується всіх

Часто ми в активізмі чуємо, що гендерною рівністю вже займаються жіночі організації, тому іншим правозахисникам та активісткам можна займатись іншими питаннями.
В результаті, маємо програми та проекти, які не є гендерно чутливими.

На вебінарі “Гендерна рівність: стосується всіх” ми поговоримо про засади гендерної рівності та її зв’язок із іншими нерівностями і про те, як активістки і організації, незалежно від сфери діяльності, можуть ставати гендерно чутливими.

ШКОЛА ПРАВОЗАХИСТУ FOR RIGHT покликана посилити правозахисників і правозахиснць із захисту прав людей з інвалідністю України, зробивши наш рух за рівність більш потужним.

24-го жовтня о 17:00 ми матимемо можливість отримати відповіді на свої запитання стосовно гендерної рівності і чому вона стосується кожного.
Лекторка вебінару: Оксана Потапова, активістка у сфері прав жінок та розбудови миру, феміністка. Наразі отримує ступінь магістра зі спеціальності «Гендер, мир та безпека» у Лондонській школі економіки та політичних студій.

Реєстрація відкрита для учасників/ць Мережі правозахисників за посиланням.

Школу правозахисту Fight For Right організовано в межах проекту «Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також