З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Сьогодні 31-річниця від Дня Незалежності України й рівно шість місяців, як розпочалася повномасштабна війна. Ці пів року показали нам, що Україна бореться з усіх сил. І якщо ми вистояли за цей непростий час – вистоїмо й потім.

На цьому наголошує голова громадської організації Fight For Right Юлія Сачук.

“Наш досвід показав, що спільнота людей з інвалідністю робить свій дуже великий внесок у перемогу; і ми продовжуватимемо це робити”, – каже Сачук.

У день Незалежності важливо згадати всіх, хто захищає її землю, кожного і кожну, які рятують життя, виховують дітей, допомагають літнім людям, підтримують тих, хто потребує допомоги. І серед них – українці та українки з інвалідністю.

Спільнота людей з інвалідністю в Україні за роки Незалежності продемонструвала свою силу бути самостійними (а не лише об’єктами допомоги), бути учасниками політичних, економічних, соціальних змін, захисниками й захисницями Вітчизни, відповідальними громадянами і громадянками.

Кажучи про це, Юлія Сачук, зокрема, згадує евакуаційну команду Fight For Right:

“Це команда людей, які волонтерять, працюють, щодня відповідаючи на дзвінки, контактуючи з людьми, заспокоюючи їх, надаючи юридичні консультації, дбаючи про те, щоб люди вчасно отримали ліки або мали крісло колісне, яке дозволить їм бути мобільними. Кожен запит – це велика та вагома історія порятунку життів. І це такий приклад історії, про які потім можна буде прочитати в книжках, але цю історію ми творимо разом”.

Нагадаємо, ми запрошуємо відзначити цей День Незалежності в історії України разом з нашими друзями та партнерами. Більше можна дізнатися ТУТ.

Читайте також