10 уроків про політичні права молоді з інвалідністю – шпаргалка для вчительської спільноти

10 уроків про політичні права молоді з інвалідністю – шпаргалка для вчительської спільноти

“Шпаргалка для вчительської спільноти: 10 уроків про політичні права молоді з інвалідністю” створена командою ГО “Боротьба за права” в межах проекту “Моя участь важлива” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США, щоб підвищити обізнаність молоді з інвалідністю про політичні права та надихнути брати активну участь у політичному житті країни як на місцевому, так і на національному рівнях.

Молоді люди з інвалідністю повинні бути обізнані про свої політичні права, форми політичної участі, щоб мати змогу долучатися до державотворення на рівні з ін- шими, відстоювати свої світогляди та права на рівний доступ до освіти, культури, правосуддя, спорту та будь-якої іншої сфери життя людини. В цьому їм можуть допомогти вчителі, для яких і створено “Шпаргалку для вчительської спільноти: 10 уроків про політичні права молоді з інвалідністю”, особливо у спеціальних школах для дітей з різними видами інвалідності.

Ознайомитись з брошурою можна тут
* Жодна частина цієї публікації не може бути відтворена в будь-якій формі або будь-якими засобами, електронними чи механічними, включаючи фотокопіювання, запис або будь-який інший спосіб зберігання і пошуку інформації без письмового дозволу ГО “Боротьба за права”.

Читайте також