Тренінги для молоді з інвалідністю щодо виборчих прав відбулися у Харкові, Києві, Словߴянську

Тренінги для молоді з інвалідністю щодо виборчих прав відбулися у Харкові, Києві, Словߴянську

Через чисельні бар’єри (архітектурні, інформаційні, законодавчі та у ставленні) під час виборів, молоді люди з інвалідністю в Україні часто роблять вибір – не брати участі в політичному житті.

Але ми впевнені, що голос кожної людини – надзвичайно важливий для змін, яких прагнемо.

Саме тому Fight For Right, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні розпочала проект «Моя участь важлива».

Напередодні Виборів Президента України ми провели низку тренінгів для молоді з інвалідністю у Києві, Харкові, Словߴянську, навчаючи, які кроки треба зробити, аби успішно проголосувати, та чому дійсно так важливо прийти на вибори та віддати свій голос.

Попри деяке розчарування й невпевненість у прозорості виборчого процесу, невіру в силу голосу однієї людини, в цілому, молодь виявила зацікавленість у політичному житті України, можливості особисто взяти участь, вплинути на процеси зародження справді вільної демократичної держави.

І нагадуємо, що за консультацією щодо виборчих прав можна звернутися, написавши нам на info@ffr.org.ua

Дуже віримо, що знаючи більше про свої права та можливості їх реалізувати, молоді з інвалідністю буде легше подолати існуючі численні перешкоди в участі в політичному житті держави.

Проект за підтримки Фонду сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Читайте також