Тренінги для молоді з інвалідністю у Вигоді, Жовкві та Львові

Тренінги для молоді з інвалідністю у Вигоді, Жовкві та Львові

В межах проекту “Моя участь важлива” відбулися тренінги із політичної участі для молоді з інвалідністю у Вигодському навчально-реабілітаційному центрі Івано-Франківської обласної ради, Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №100, Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для глухих дітей №101, Жовківському навчально-реабілітаційному центрі І-ІІІ ступенів “Злагода”.

Молодь з інвалідністю, яка навчається в цих закладах, дізналася про те, які права людини вони мають, яким чином можна їх захистити, які можливості мають для самореалізації себе в політичному житті та у впливі на владу як на місцевому, так і на національному рівні, чому усім варто приймати участь у виборах, не бути байдужими до дій влади та активно впливати на шкільне самоврядування.

Сподіваємося, тренінги стануть основою для подальшого активного політичного життя молодих людей з інвалідністю, а ми в Україні незабаром матимемо професійних міністрів, суддів, держслужбовців з інвалідністю.

Проект “Моя участь важлива” виконується ГО “Боротьба за права” за підтримки Фонду сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Читайте також