Адвокація: від зернятка до врожаю

Адвокація: від зернятка до врожаю

Запрошуємо взяти участь у навчальному вебінарі “Адвокація: від зернятка до врожаю” 17-го червня о 19:00.

Під час вебінару поглянемо на адвокаційну кампанію як на процес вирощування врожаю, коли перед нами є сухий грунт, але зернятка наших ідей таки хочуть прорости.
Учасниці та учасники отримають інструменти для аналізу проблеми та створення карт стейкхолдерів, а також дізнаються про сім секретів успішної адвокації та почують історії про успішні адвокаційні кампанії.
Приклади не будуть напряму стосуватися захисту прав людей з інвалідністю, але можуть надихнути на реалізацію власних адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Лекторка:

Тетяна Дурнєва Виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» Правозахисниця.
Працює в громадському секторі з 2002 року. Займається проведенням адвокаційних кампаній, організацією та проведенням тренінгів з питань виборчого законодавства та адвокації. У 2006-2014 рр. успішно реалізувала в Донецьку програми з розвитку велосипедної інфраструктури, контролю над тютюном та алкоголем, підвищення безпеки дорожнього руху шляхом проведення комплексних адвокаційних кампаній.

Після переїзду до Києва очолила загальнонаціональну кампанію #КоженГолосВпливає, завдяки якій внутрішньо переміщені особи та трудові мігранти отримали можливість голосувати на місцевих виборах. Випускниця Донецького національного університету (спеціальність «Політологія»), Української школи політичних студій (2014) та Школи державного управління (2015). Стажувалась в США (2011, 2013, 2019), завершила сертифікатну програму «Управління неприбутковими організаціями» в Українському Католицькому Університеті (2012).

Зареєструватись на вебінар можна тут
Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.
Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Пройти курс “Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю” можна тут.

Проект: Курс “Захист прав людей з інвалідністю”

Читайте також