Блог Троянівської виборчої дільниці №070715

Блог Троянівської виборчої дільниці №070715

Привіт усім! З вами Троянівська дільниця №070715.

Я знаходжуся в мальовничому селі Троянівка Волинської області. А якщо зовсім конкретно – ви можете мене знайти у місцевому будинку культури на першому поверсі. Раз на 4 роки я гостинно зустрічаю cвоїх любих виборців і створюю усі умови для того, аби ви, мої приблизно п’ять сотень, могли обрати собі достойного представника або представницю ваших інтересів у владі. З вас близько 7%, тобто приблизно 40 осіб – це люди з інвалідністю.

Знаєте, моє самолюбство дуже тішить мене, адже я відчуваю свою унікальність і гордість за себе. Говорять, що в невеликих містах і селах України мало приділяють уваги доступності взагалі. Я особисто, виходить, зламала цей стереотип про українські села: в нас, у достатньо населеному селі Троянівка, потурбувалися про маломобільних людей, що вселяє надію на краще.

До входу у будівлю веде пішохідна доріжка. За шириною вона відповідає вимогам ДБН. Тобто дістатися до будинку культури, де я мешкаю, досить зручно. А як потрапити всередину, аби проголосувати? Зовсім нескладно, адже місцеві громадські активісти та активістки нещодавно допомогли мені облаштувати зручний пандус. Ви запитаєте: «Добре, я всередину потрапив. А далі – що?». Відповідаю: я доступна повністю. Усі мої пороги відповідають нормам, а моя підлога – дерев’яна й неслизька. У важливому статегічному приміщенні, вбиральні, біля унітазу з обох боків встановлені поручні.

Що ж до самого “таїнства” вибору – у кожній кабінці облаштовано додаткове освітлення і низькі столики. Ким би ви не були, вам зручно поставити потрібну галочку, віддати свій голос, що такий важливий для нашого села і його розвитку у найближчі 4 роки.

Тож звертаюсь до вас, мешканці Троянівки, – я відкрита і доступна для кожного! Стала такою завдяки громадським активістам/кам, аби кожен з вас міг відчувати безбар’єрність у вчиненні чи не найважливішого вибору у житті села; аби опісля виборів ви відчували втіху за свій важливий голос, відданий за достойного кандидата або кандидатку. Зустрінемось за 4 роки! Багато чого за цей проміжок часу встигне змінитись, сподіваюсь, на кращу сторону, завдяки вашому вибору, а я обіцяю прагнути залишатись незмінно доступною!

Мої приблизно 280 із декількох тисяч, не ображайтесь на мене за минуле. Я стала ліпшою версією себе – ви відчули це у жовтні, правда ж? Обіцяю прагнути лишатись незмінно доступною для вас у майбутньому, аби кожні 4 роки ви могли приїздити – і своїм голосом рухати гори, змінюючи життя власного міста на краще!

Авторки: Міла Березюк та Ірина Заярнюк спеціально для Fight For Right

Проєкт “Разом за доступні вибори” реалізується за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Проект: Виборчі права людей з інвалідністю

Читайте також