FFR підтримує ініціативу “За прозоре фінансування організацій людей з інвалідністю”

FFR підтримує ініціативу “За прозоре фінансування організацій людей з інвалідністю”

Fight For Right приєдналася до ініціативи «За прозоре фінансування організацій людей з інвалідністю», координатором якої є Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ.

Мета Ініціативи — консолідація зусиль громадянського суспільства з адвокації та комунікації щодо підтримки законодавчих змін про запровадження належних та прозорих умов функціонування ОГС людей з інвалідністю.

Наразі ми закликаємо і наполягаємо на проведенні у 2022 році конкурсу щодо визначення проєктів, розроблених громадськими об’єднаннями людей з інвалідністю через електронну систему.

Спільнота людей з інвалідністю та експерти громадянського суспільства позитивно сприймають той факт, що завдяки змінам до постанови КМУ від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» запроваджено е-систему проведення конкурсів проєктів на платформі ВзаємоДія.

З огляду на це, ми закликаємо:

1. Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю оголосити проведення конкурсу щодо визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році на платформі ВзаємоДія. Це оголошення має бути зроблене Фондом найближчим часом до початку наступного бюджетного року, зважаючи, що період проведення починається в січні 2022 року.

2. Опублікувати на електронній платформі проведення конкурсу вичерпну інформацію щодо конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю: умови, строки, документи конкурсу, а також відомості щодо представників конкурсної комісії відповідно до положень Постанови, зокрема п.6, 8, 10, 20, 22, 26, 29-30.

3.Оперативно публікувати на платформі інформацію про реалізацію всіх проєктів, а також договорів, підписаних з інститутами громадянського суспільства, з кошторисами витрат як невід’ємними додатками договору, відповідно до положень Постанови, зокрема п.26.

Ознайомитися з текстом звернення можна за посиланням.

Приєднатися до підписання звернення можна, заповниши форму за посиланням.

Підписати звернення можуть громадські організації та/або окремі правозахисники/ці й активісти/ки.

Читайте також