Кароліна Строїн, вчителька англійської мови

Кароліна Строїн, вчителька англійської мови

ГОЛОСИ ВІЙНИ

24-річна Кароліна проживає у місті Мукачево, де і дізналася, з виступу Президента України, про повномасштабне вторгнення росії в Ураїну.

Зрозуміла, що не зможу виїхати з України, бо мене тут багато що тримає…

Кароліна залишилися у рідному місті і займаюся вдома англійською мовою з дітьми. Намагаюся бути корисною для людей з інвалідністю, допомагати тим чим можу, багато донатити, читати.

ПРО ПОВНОМАСШТАБНЕ ВТОРГНЕННЯ

З самого початку вторгнення у нас був план можливої евакуації до моєї тітки у Англію. Ми навіть зробили візи. Але згодом я зрозуміла, що не зможу виїхати з України, бо мене тут багато що тримає… Хоч мої друзі, роз’їхалися – я вірила, що вони повернуться додому і все буде як раніше. Тому ми вирішили не їхати і залишилися вдома попри все.

У мене з’явилося багато тривожності і нова звичка – постійно переглядати мапу повітряних тривог України та різні телеграм канали новин України.

ПРО ЖИТТЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ

Моя інвалідність безперечно вплинула на життя під час війни. Це проблема – швидко і мобільно, наприклад, спуститися в бомбосховище, яке є недоступним і розташоване далеко від місця, де я проживаю. Особисто для мене найбільшою проблемою є відсутність зв’язку. Уявіть собі, коли людина з інвалідністю не може спуститися навіть у бомбосховище і немає можливості ні з ким зв’язатися, щоб попросити про допомогу.

Під час відключення електроенергії моя сім’я зігрівається ковдрами. Також у нас є пристрій для накопичення електроенергії, який ще певний час тримає тепло в оселі.

Мені допомагає триматися підтримка близьких та друзів, а також – сила всієї країни робити все можливе, щоб настала перемога.

 

 

Читайте також