Керую своїм життям самостійно!

Керую своїм життям самостійно!

П’ять дівчат з інвалідністю на квадроциклах доведуть, що інвалідність не обмежує амбіцій!

2-го лютого о 12:00 в X-Park Rhino (парк дружби Народів, найближча ст. м. Почайна) відбудеться презентація другої школи “Лідерка”. Школа створена з метою навчити жінок та дівчат з інвалідністю відстоювати свої права та світогляди, використовуючи інструменти політичної участі, а також мотивувати їх брати активну участь в політичному житті країни та особистому.

На сьогодні дівчата і жінки, які мають інвалідність, зазнають численних порушень своїх прав, мало поінформовані про можливості їх захисту та майже не представлені в органах державної влади та у процесах прийняття рішень.
Саме тому, ми вирішили показати всім, що Лідерки впевнено керують своїм життям, вони сміливі та вірять в себе! Знають чого хочуть та куди прямують. І вміють досягати своєї мети, ставлячи собі все більш високу планку щодня. Вже 2 лютого випускниці першої школи візьмуть кермо квадроциклів в свої руки, щоб довести – вони вільні керувати своїм життям самостійно!

“Школа ЛІДЕРКА дала мені впевненість у собі, нові знання та інше бачення, щодо прав людей з інвалідністю та в цілому до самої себе. Прагнення працювати й надалі для створення доступності інфраструктури міст, щодо виборчих прав чи доступу до медицини.
Участь у школі, вартує того, щоб пізнати себе, стати більш обізнаною у сфері прав людини, що в подальшому призведе до власних звершень, власних проєктів, та просто, надасть віри у себе та сили боротися за свої права у будь якій сфері життя.” – коментує випускниця першої школи Ірина Боршуляк.

Під час презентації буде нагода поспілкуватись з успішними випускницями першої школи “ЛІДЕРКА”:
Леонідою Пономарьовою, яка стала депуткою київської обласної ради;
Вікторією Харченко, яка працює в організації, що надає юридичну допомогу вразливим групам населення;
Юлією Миронюк, яка завзято відстоює своє право на доступне житло в суді;
Катериною Тихою, студенткою коледжу прикладних наук та стажеркою Офісу Омбудсмена;
Тетяною Герасимовою, яка стала комунікаційною менеджеркою Fight For Right та координаторкою другої школи Лідерка.

Довідка:
Громадська організація людей з інвалідністю “Боротьба за права” працює задля відстоювання прав та забезпечення можливостей 2,8 мільйонів людей з інвалідністю в Україні. Організація прагне, аби люди з інвалідністю були включеними до всіх сфер життя суспільства і безперешкодно могли користуватися своїми права та реалізовувати свій потенціал.

Сім випускниць першої школи “ЛІДЕРКА” пройшли стажування в офісі віце-прем‘єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, комітеті ВРУ з питань соціальної політики, Центральній виборчій комісії, офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини, Українському культурному фонді.

Друга школа “ЛІДЕРКА” реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

Акредитація для преси:
Тетяна Герасимова, liketatyana@gmail.com 0963955396
З інших питань звертайтеся на офісну пошту організації: info@ffr.org.ua

Проект: ШКОЛА ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ТА ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ “ЛІДЕРКА”

Читайте також