В Києві відбулась школа політичної участі для жінок з інвалідністю

В Києві відбулась школа політичної участі для жінок з інвалідністю

З 19 по 21 листопада, 2019 в Києві відбулась перша в Україні школа політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА». Було відібрано 20 учасниць з усіх куточків країни. За три дні навчання вони дізналися більше про основи політичної участі в Україні, лідерство в політиці, механізми впливу на прийняття рішень, роль жінок у державотворенні.

Спікерками школи виступили такі українські та закордонні жінки-лідерки як: Бронвін Круден, заступниця директора Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні, Ярина Ференцевич, заступниця Директора державного департаменту США з питань Східної Європи, Ева Катінка Шмідт, керівниця відділу правосуддя, свобод та громадянського простору Моніторингової Місії ООН в Україні, Ірина Суслова, Народна депутатка Верховної Ради України VIII скликання, Ольга Авазовська, координаторка виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА та інші визначні жінки. Фасілітувала школу та модерувала сесії з особистого розвитку Оксана Потапова, співзасновниця ініціативи «Театр для діалогу».

В рамках школи була організована зустріч із представниками та представницям Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, під час якої учасниці могли поставити найбільш актуальні питання щодо дотримання прав жінок з інвалідністю в різних сферах суспільного життя.

За підсумками школи 5 найкращих учасниць отримають стипендію на проходження стажування в центральних органах влади. Переможниці будуть визначені незалежною комісією на основі отриманих конкурсних робіт.

Школа «ЛІДЕРКА» реалізується ГО “Боротьба за права” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Проект: ШКОЛА ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ТА ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ “ЛІДЕРКА”

Читайте також