Оголошуємо набір на ТРЕТЮ школу “ЛІДЕРКА”

Оголошуємо набір на ТРЕТЮ школу “ЛІДЕРКА”

Наші життя кардинально змінилися. Ми творимо історію і наближаємо перемогу. Жінки та дівчата як ніколи є сильними. Дипломатками, політикинями, волонтерками. Жінки та дівчата все частіше тримають зброю та оборону на всіх фронтах. Наш правозахисний фронт дасть зброю дівчатам і жінкам з інвалідністю для реалізації змін в нашій країні.

Ми оголошуємо набір на ТРЕТЮ школу “ЛІДЕРКА”!

“ЛІДЕРКА” це школа політичної участі для дівчат і жінок з інвалідністю, яка була започаткована у 2019 році громадською організацією “Fight For Right”.

Цього року вперше офлайн-школа “ЛІДЕРКА” відбудеться за кордоном.

Навчання у школі складатиметься з двох частин. Спершу, ви подаєте заявку на онлайн-модуль, де здобудете базові знання у сфері захисту прав людини та громадсько-політичної участі.

Після успішного проходження онлайн-модуля та виконання поставлених завдань, 15 найактивніших та найвмотивованіших із вас будуть запрошені до офлайн-модулю, де отримаєте міжнародний досвід від спікерок у Європі.

40 учасниць отримають доступ до онлайн-курсу школи ЛІДЕРКА, на якому здобудуть базові знання у сфері захисту прав і політичної участі. Увага! Щоб прослухати курс, не треба бути профі або щось знати про правозахист чи політику – в тебе якраз буде шанс навчитися 🙂
15 учасниць, які прослухають усі лекції та виконають всі завдання онлайн-курсу та знімуть відео на тему “Що я хочу змінити в країні?”, будуть запрошені до офлайн-модулю школи та матимуть змогу навчатися у найкращих і найуспішніших тренерок і лекторок.
5 учасниць, які матимуть найвищі бали на фінальному екзамені, отримають стипендію на стажування у центральних органах влади, громадських, міжнародних організаціях чи великих компаніях, або отримають можливість продовжити навчання. Можливо, наступна лідерка, яка зможе скористатися цією унікальною нагодою, – це саме ти?

Критерії відбору:

– бажаний вік 17-30 років (не є вирішальним фактором при відборі, головне мати достатньо мотивації для навчання);

– мінімальний досвід громадського активізму;

– бажання боротися за свої права та змінювати Україну на краще;

Оголошення результатів відбору – 22 травня 2023 року.

Подати заявку на школу “ЛІДЕРКА” можна за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань щодо участі у школі звертайтеся до координаторки школи Валерії на імейл v.havrikova@ffr.org.ua з інших питань: info@ffr.org.ua

Ініціатива реалізується ГО “Fight For Right” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

*Для участі в офлайн школі учасницям необхідно мати документи для виїзду за кордон. ГО Fight For Right не відшкодовує витрат на виготовлення документів.

Участь у школі є безоплатною.

Проект: ШКОЛА ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ТА ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ “ЛІДЕРКА”

Читайте також