Юлія Сачук стала першою українкою – лідеркою Фундації Обами

Юлія Сачук стала першою українкою – лідеркою Фундації Обами

Голова організації Fight For Right Юлія Сачук стала однією з 36 обраних європейських лідерок і лідерів глобальної мережі Фундації Обами (Obama Foundation Leaders Europe program). У рамках програми обрані учасники й учасниці будуть розвивати власні лідерські якості та навички громадської участі, щоб вивести на новий рівень свою роботу в державному, приватному та некомерційному секторах. До цьогорічного складу ввійшли представники 24 країн Європи. Примітно, що саме Юлія стала першою українкою у програмі.

“Щаслива стати першою українкою-лідеркою Obama Foundation та разом з 35 лідерами і лідерками з Європи розпочати захопливу подорож задля зміцнення демократії, свободи та рівності у світі. Це досягнення – про силу спільноти людей з інвалідністю і жіночого лідерства.
Пишаюся нашою спільнотою людей з інвалідністю в Україні: ми справді можемо більше! І заради цього я борюся.
Вірю, що шлях до лідерства є в кожної і кожного з нас і дякую життю за можливість змінювати наш світ” – поділилася на своїй особистій сторінці Юлія.

У рамках шестимісячної програми Юлія разом із іншими натхненними змінотворцями з Європи будуть щотижня збиратися на віртуальних інтерактивних сесіях. У рамках навчання учасники й учасниці програми дізнаються, як стати рушіями змін у своїх спільнотах, зможуть поглибити власні лідерські навички, побудувати міцні робочі зв’язки з колегами та поспілкуватися з лідерами думок і членами спільноти Фонду Обами.

Довідка. Програма “Лідери Європи” була запущена у 2020 році. Вона базується на спадку родини Обами та їхній глибокій відданості регіону – з фокусом на спільних цінностях й етичному лідерстві. Програма створює мережу лідерів/лідерок, які рухають позитивні, інноваційні зміни у своїх спільнотах й у всьому світі. Когорта європейських лідерів 2022 працюють з широким спектром проблем і сфер, включаючи права людини, зміну клімату, посилення демократії тощо.

Програма лідерства Фундації Обами створена для того, щоб надихати, посилювати можливості та об’єднувати нових лідерів з Африки, Азійсько-Тихоокеанський регіону й Європи задля позитивних змін у їхній спільноті та світі. Щоб дізнатися більше про проєкт, перейдіть за посиланням: obama.org/leaders.

Читайте також