Леоніда Пономарьова про свої враження від стажування

Леоніда Пономарьова про свої враження від стажування

Нарешті на останньому тижні стажування у Центральній Виборчій Комісії в рамках школи “ЛІДЕРКА” – участі дівчат та жінок з інвалідністю у політичному житті, я поспішаю поділитися своїми враженнями.

Що ж, знайомство з працівниками відділу правового забезпечення відбулось на високому рівні і без жодних незручностей. Звичайно, майже одразу обговорили недоступність виборчого процесу для людей з різними формами інвалідності.

Трошки довго довелось чекати на облаштування робочого місця, але це не проблема, а організаційний момент.
Завдяки своїй прекрасній колежанці Тетяні, встановила для роботи на комп’ютері Screenreader Nvda, за що їй щиро вдячна.
Протягом стажування я вкотре перечитувала Виборчий кодекс нової редакції, детально ознайомлюючись з новими законодавчими нормами щодо участі у голосуванні людей з інвалідністю.
Вкотре у короткому аналізі пояснювала такі поняття як (розумне пристосування), (універсальний дизайн) та (доступність) у виборчому процесі для людей з інвалідністю.
А також читала постанови та інші документи ЦВК.

Це був шалений ритм, адже доводилось поєднувати викладацьку діяльність для моїх прекрасних і розумних студентів, писати статті по іншій роботі та виконувати завдання в рамках стажування.

Гнучкий графік дозволив не лише працювати у різних сферах діяльності, а ще й виокремити час для поїздки у місто гумору – Одесу.
Дякую Fight For Right / Боротьба за права за цікавий та корисний досвід.

Проект: ШКОЛА ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ТА ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ “ЛІДЕРКА”

Читайте також